Webdesign a tvorba stránek

Nabízíme všechny typy služeb pro webové stránky od počátečního grafického návrhu přes následnou přípravu šablon, správu obsahové části webu, redakční systém, úpravu fotografií nebo videa až po hosting a trvalou propagaci webových stránek.

Součástí všech námi vytvořených webových stránek je administrační prostředí - CMS, které Vám výrazně usnadní správu stránek. Lze si takto pohodlně tvořit strukturu menu, editovat aktuality a články, tvořit libovolný počet fotogalerií a v neposlední řadě upravovat
obsah stránek.
Sami zvládnete během chvilky upravit, pozměnit kteroukoliv obsahovou část webu.

Kvalitní a viditelný web je základ úspěšné prezentace na internetu…

 

E-shop – další evoluční stupeň Vašeho podnikání

Naším cílem je poskytnout řadu řešení v oblasti e-komerce pro Vaše podnikání. Doporučit Vám nejjednodušší a nejefektivnější způsob, jak prodávat své produkty a zboží po celém světě formou internetového obchodu. Využijte možnosti oslovit další nové zákazníky a podnikat 24 hodin denně i za Vaší nepřítomnosti.

Námi dodávaný internetový obchod poskytuje kompletní balík služeb a nástrojů, bez kterých se dnešní moderní e-shop neobejde. Vytvářejte si vlastní kategorie, podkategorie, přidávejte produkty, ceny, obrázky, popisy zboží a mnoho dalších. Prostřednictvím administrační správy e-shopu máte vždy přehled o příchozích objednávkách, statistikách apod. Podrobnější informace o dalších funkcích naleznete zde.

E-shop Vám připravíme do 2-3 dnů od schválení grafického návrhu.

Klademe velký důraz na bezpečnost Vašich dat. Veškeré systémové části našeho e-shopu jsou vlastní zdrojové kódy. Nepoužíváme tzv. open souce (otevřené zdroje), kde není 100% jistota, že nedojde k zneužití či napadení třetí stranou. Zajistíme bezpečný hosting pro Váš e-shop, SSL certifikaci pro možnost přijímání plateb přes kreditní karty.

Individuální požadavky na rozšiřitelnost e-shopu je možné po konzultaci s vývojovými programátory realizovat dle dohody.

 

Vývoj webových aplikací

Máme spoustu zkušeností s vývojem webových aplikací na zakázku. Jedná se především o větší projekty než jsou pouze statické stránky či e-shopy. Tyto aplikace jsou řízeny komplexními databázemi. Příkladem můžou být firemní informační systémy, skladové systémy a podobně. Tvorba takových stránek vyžaduje pečlivou přípravu. Proto je nutné mít vytvořen plán, který zajistí správné řízení projektu, dodržení rozpočtu, samotné programování jádra a jiné důležité součásti projektu. Celé zhotovení projektu včetně testování může trvat 2-3 měsíce.

Máte-li zájem o složitější internetové aplikace, ale nemáte představu o celkových nákladech, časovém rámci nebo kde začít, neváhejte nás kontaktovat a my Vám vypracujeme návrh řešení, které Vám může pomoci při rozhodování zda do toho jít!

 

Optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače (SEO - Search Engine Optimisation)  je nejdůležitější a často přehlížená oblast při tvorbě webu. Nezáleží na tom, jak dokonale budou vypadat webové stránky, když je potencionální zákazník nebude schopen vyhledat. Dovolte, abychom Vám pomohli dostat Vaše stránky na přední pozice ve vyhledávačích.

Co je třeba udělat k dosažení dobrého výsledku:

 

Hosting a domény

Všechny internetové stránky nebo e-shopy potřebují mít vhodný hosting. Rychlý, stabilní, přístupný. Zkrátka takový, aby fungoval nepřetržitě 24 / 7 / 365 dní v roce. Doporučíme a zajistíme vhodné umístění stránek za bezkonkurenční ceny. Již několik let spolupracujeme s ověřeným hostingovým partnerem, který vlastní špičkové servery.

Rovněž Vám zaregistrujeme domény již od 160,-Kč / rok - doména .CZ

 

Technická podpora

I když nejste právě naším klientem, rádi Vám pomůžeme a postaráme se o provoz Vašich stránek. Zajistíme udržbu nebo aktualizaci dle předem domluvených podmínek. Stačí říct, co budete chtít udělat a my Vám obratem sdělíme nejbližší termín vyhotovení.

Máme zkušený tým programátorů, kteří jsou specialisté v nejrůznějších oblastech jako např. redakční systémy, sociální sítě, e-komerce, skladové systémy apod. Bez ohledu na platformu či stáří zdroje webu.

 

Implementace platební brány

Platební brána ComGate je služba, která umožňuje Zákazníkům realizovat platby kartou nebo jinými online nástroji v prostředí internetu pro úhradu zboží či služeb nabízených a následně hrazených online v prostředí internetu.

Tuto službu nabízíme prostřednictvím našeho partnera firmy ComGate. Zajistíme potřebné SW úpravy ve vašich platformách, zejmena e-shopech, které budou umožňovat provoz Platební brány ComGate.

Podrobnější informace o Platební bráně ComGate v PDF dokumentu.

Reference

Zde jsou některé naše realizované projekty.

Prohlédnout reference